Aktualności

2007-10-30
Debiut INTEGER.pl
Dzisiaj zadebiutowały na GPW PDA serii E naszego Klienta Spółki INTEGER.pl S.A., lidera na rynku kolportażu reklamowych przesyłek bezadresowych i przesyłek pocztowych wśród podmiotów prywatnych. Do Spółki INTEGER.pl S.A. należy firma InPost -. . .
2007-10-26
TAG zmienia nazwę na GoAdvisers
W dniu dzisiejszym, w Sądzie Rejonowym w Katowicach została zarejestrowana zmiana nazwy naszej spółki. Od dziś nasza firma to GoAdvisers Sp. z o.o.
2007-10-24
Debiut INFOSYSTEMS S.A.
Prawa do akcji serii B Spółki INFOSYSTEMS S.A. zadebiutowały na rynku NewConnect    24 października 2007 roku. Na otwarciu sesji kurs wzrósł o 22%.
2007-10-19
Niedługo debiut INFOSYSTEMS S.A.
Spółka INFOSYSTEMS S.A. złożyła na Giełdzie Papierów Wartościowych wniosek o wprowadzenie akcji serii A, B  oraz PDA serii B do obrotu na rynku NewConnect wraz z dokumentem informacyjnym. Wobec powyższego planowany debiut PDA serii B na rynk. . .
2007-10-17
NewConnect: Debiut z Aniołem
Obserwowany od kilku lat wzrost gospodarczy nie ominął rynku reklamy. Wspieranie procesu decyzyjnego klienta – szukanie nowych, interesujących i zauważalnych nośników reklamy - jest jednym z głównych zadań firm zajmujących się outdoorem. Firm. . .
2007-10-11
GoFinance chce być bliżej
GoFinance - jedna z wiodących firm na rynku doradztwa finansowego i pośrednictwa kredytowego, przygotowuje się do otwarcie nowych Punktów Obsługi Klienta. GoFinance oferuje swoim klientom kompleksowe usługi począwszy od doradztwa finansowego dotycz. . .
2007-10-11
NICOLAS GAMES - kolejny klient na NewConnect
TAG wprowadzi kolejną Spółkę na NewConnect. Nicolas Games - dynamicznie rozwijająca się firma, zajmująca się produkcją oraz sprzedażą (detaliczną i hurtową - największe sieci handlowe w Polsce) gier komputerowych. Działa głównie w segmenc. . .
2007-10-09
GoUnited, czyli Beata Kielan już na rynku.
GoUnited – tak nazywa się grupa kapitałowa, której głównym twórcą jest Beata Kielan. GoUnited skupia w sobie na razie trzy spółki: GoTFI, GoFinance (dotychczasową Multiinvest) i GoAdvisers (dotychczasowa TAG). W planach jest utworzenie w ramac. . .