Aktualności

2007-09-28
Zatwierdzenie prospektu emisyjnego INTEGER.pl S.A.
Komisja Nadzoru Finansowego zatwierdziła prospekt emisyjny naszego Klienta Spółki INTEGER.pl S.A. Debiut odbędzie się w II połowie października 2007 r.
2007-09-28
TAG w grupie GoUnited!
Na rynek usług finansowych wkracza nowy gracz – GoUnited. GoUnited to nazwa grupy, w skład której wchodzą spółki już istniejące na rynku - GoAdvisers (obecnie spółka TAG), GoFinance (dotychczasowa Multiinvest) oraz nowe podmioty – GoTFI (w. . .
2007-09-26
Z NAMI DO SUKCESU
Wraz z rozwojem gospodarki formułują się wciąż nowe wyzwania, którym trzeba sprostać. Również, a może przede wszystkim, w dziedzinie finansów. Nie można myśleć o sukcesie w jakiejkolwiek branży bez fachowego doradztwa finansowego. Dlatego n. . .
2007-09-25
Podwyższenie kapitału w TAG

Informujemy Państwa o podwyższeniu przez naszą spółkę kapitału zakładowego do 500.000 PLN

2007-09-10
Licencja na… doradzanie
Ma licencję, jest najlepszym specjalistą w swoim fachu i uwielbia jazdę Aston Martinem. Nie chodzi o Jamesa Bonda. Mowa o Beacie Kielan, pierwszej w Polsce kobiecie doradcy inwestycyjnym. Tytuł zawodowy „doradca inwestycyjny” podlega ochronie pr. . .
2007-09-10
Filozof na bank
Zajmuje się rzeczami, o których nie śniło się filozofom. Chociaż obcował z Sokratesem i Platonem, wie więcej od nich o pomnażaniu kapitału. Chodzi o wybitnego znakomitego specjalistę od finansów, Przemysława Jargiełło. Zanim rozpoczął ka. . .
2007-09-06
CONNECTion z aniołem
Prowadzisz małą, ale innowacyjną firmę i potrzebujesz kapitału? Jesteś inwestorem mającym kapitał i lubiącym ryzyko? NewConnect czyli alternatywny system obrotu na warszawskiej giełdzie jest dla Ciebie! Przeczytaj, może zostaniesz aniołem… . . .