Aktualności

2008-04-10
Alternatywne Formy Inwestowania - spotkanie z ekspertami od rynku finansowego w Polsce

Rynek finansowy w Polsce w ostatnim czasie uległ licznym przemianom. Możliwości inwestycyjnych jest na tyle dużo i tak szybko się zmieniają, że obecna sytuacja wymaga od inwestorów stałego monitorowania rynku i dostępnych ofert. Liczne analizy oraz komentarze rynkowe, dostępne np. w internecie, prasie często zawierają niejasne lub nawet sprzeczne rekomendacje.

Fundusze hedgingowe, sektorowe, fundusze zagraniczne, waluty, złoto, rynek nieruchomości, rynek dzieł sztuki stają się coraz popularniejszymi rynkami inwestycyjnymi. Niestety większość inwestorów nie wie w co inwestować i na ile taka inwestycja będzie rentowna.

Dlatego zdecydowaliśmy się zorganizować cykl spotkań na których odpowiemy na powyższe pytania. Opowiemy o światowych tendencjach i trendach. Umożliwimy inwestorom spotkanie się z ekspertami i autorytetami w swoich dziedzinach.  

Pierwsze spotkanie Pt. „Alternatywne formy inwestowania” odbylo się 10 kwietnia w Domu Aukcyjnym Rempex w Warszawie. Eksperci opowiedzieli o trendach i tendencjach rynkowych w 2008 roku, zarówno w Polsce jak i za granicą, przedstawili prognozy na kolejne lata w zakresie zarządzania aktywami, funduszy hedgingowych, produktów strukturyzowanych, private equity, nieruchomości i sztuki.

Prelegenci:

Marcin Chadaj - Dyrektor Departamentu Sprzedaży Instytucjonalnej w SuperFund TFI SA

Beata Kielan - Prezes GoFinance Sp. z o.o.

Jarosław Janecki - Główny Ekonomista Banku Societe Generale SA Oddział w Polsce

Marek Lengiewicz - Współwłaściciel, Prezes Rady Nadzorczej Domu Aukcyjnego Rempex

Jacek Pogonowski - Prezes Polskiego Stowarzyszenia Inwestorów Kapitałowych, członek komitetu inwestycyjnego Krajowego Funduszu Kapitałowego oraz członek Rady Nadzorczej Internet Group S.A. Partner Societe Generale AM

Adam Polanowski - Założyciel i Prorektor Wyższej Szkoły Gospodarowania Nieruchomościami, Prezes Zarządu Polanowscy Nieruchomości Sp. z o.o.

Dom Aukcyjny Rempex - mapa dojazdu:

http://www.rempex.com.pl/?nodeid=17

Patronat Medialny:


TV BIZNES

RADIO PIN

Magazyn Fundusze