Pressroom

2007-09-26
Nowa Grupa Kapitałowa wchodzi na rynek
Na rynek usług finansowych wkracza nowy gracz – GoUnited. GoUnited to nazwa grupy w skład której wchodzą spółki już istniejące na rynku - GoAdvisers (dotychczasowa spółka TAG), GoFinance (dotychczasowa Multiinvest) oraz nowe podmioty – GoTFI. . .
2007-09-26
Multiinwest – bliżej klienta
Spółka Multiinvest Sp. z o.o działająca na rynku finansowym w zakresie wealth management, private banking oraz pośrednictwa i doradztwa finansowego skutecznie realizuje koncepcję jak najbliższego dotarcia do swoich klientów. Niedawno zakończono o. . .
2007-09-20
Nowy do towarzystwa - Powstaje kolejne TFI
Niebawem pojawi się nowe Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych. To kolejne TFI na Polskim rynku prowadzone przez osoby fizyczne. Pierwszym prywatnym TFI była powstała w  2005 r. Opera. W tym roku byli menedżerowie ING, trzeciego TFI na polskim ry. . .
2007-09-20
Debiut klienta TAG na NewConnect
19 września rozpoczął się private placement akcji INFOSYSTEMS. W połowie października spółka zadebiutuje na NewConnect. Autoryzowanym Doradcą firmy jest TAG Sp. z o.o. Private placement akcji INFOSYSTEMS potrwa kilka dni. Na 2 października zap. . .
2007-09-17
Multiinwestycja KDG - Spółka KDG inwestuje w Multiinvest
29 sierpnia br. spółka KDG zainwestowała w Multiinvest sp. z o.o., obejmując 50% akcji. To już trzecia firma, w której KDG posiada udziały. Multiinvest świadczy usługi pełnego doradztwa finansowego „wealth managment” dla osób z obszaru mass. . .